Portfel jest przedmiotem, którego używa każdy dorosły. Trudno się bez niego obejść. Przechowujemy w nim nie tylko gotówkę, ale również karty kredytowe, dokumenty, karty lojalnościowe, karnety na siłownię, wizytówki, zdjęcia najbliższych i wiele innych… Portfel może mieć różny styl, a także stanowić doskonały prezent.

Ładne opakowanie

Kupując portfel z myślą o drugiej osobie, warto zadbać o to, by był zapakowany w oryginalne pudełko od producenta. Wygląda to bardzo efektownie i nadzwyczaj elegancko. Oczywiście takie pudełeczko można udekorować jeszcze kokardką czy umieścić w ozdobnej torebce papierowej, ale samo w sobie też jest niczego sobie.

Jaki portfel dla kobiety?

Wybór portfeli dla pań jest niewiele mniejszy niż butów damskich. Wiele modeli, kolorów, przegródek, sposobów zamykania, zdobień… Uff! Jest tego naprawdę sporo. 🙂 I jak tu wybrać odpowiedni? Warto przyjrzeć się, w jakich kolorach dobrze się czuje – jakie nosi dodatki, torebki, buty, apaszki? Może pomocne okaże się etui do telefonu? Szukaj podobnych kolorów – masz dużą szansę, że trafisz w jej gust. Weź też pod uwagę czy lubi mieć wszystko przy sobie czy raczej ogranicza zbędne bagaże? To pomoże podjąć decyzję w kwestii gabarytów portfela i ilości przegródek.

A co dla mężczyzny?

W naszym sklepie internetowym dostępne są również męskie portfele. Choć ich wybór jest nieco mniejszy, z pewnością uda się wybrać doskonały prezent. Mężczyźni zazwyczaj wolą proste rozwiązania i uniwersalne kolory. Należy jednak wziąć pod uwagę, co dany mężczyzna planuje przechowywać w portfelu. Posiadacz samochodu zazwyczaj nosi w nim dowód rejestracyjny, dlatego warto wybrać taki model, który pomieści wspomniane dokumenty. Ponadto w portfelu znajdzie się miejsce na gotówkę, kartę kredytową i kilka innych niezbędnych drobiazgów.

Pozdrawiamy, 3i-store.com