TOREBKA SKÓRZANA

Wiosna to czas, kiedy nasze otoczenie nabiera kolorów. Rośliny wypuszczają pąkówki, ptaki wracają z dalekich zakątków kuli ziemskiej i cała przyroda budzi się do życia. Dni stają się coraz dłuższe i bardziej słoneczne, a stopniowo rosnące temperatury zachęcają do wychodzenia z domu. Wiosnę można również dostrzec w świecie mody. Projektanci prezentują na wybiegach lżejsze kreacje w barwnych zestawieniach. Nie zatem ma na co czekać! Sprawdź jakie kolory będą królować w tym sezonie.

BIAŁO-RÓŻOWA TOREBKA NA RAMIĘ

Poczuj moc pozytywnej energii!

Paleta barw ogłoszona na nadchodzący sezon przez Instytut Pantone ma relaksować i dodawać wigoru. Niewątpliwie po wielu mroźnych tygodniach, przeziębieniach i grypach właśnie tego nam trzeba! Nie zabraknie zatem energetyzujących barw takich jak pustynna czerwień „Flame”, ciepła żółć „Primrose Yellow” i intensywna lecz kusząca fuksja „Pink Yarrow”. Znajdziemy ponadto mnóstwo kreacji w cielistym beżu z nutką różu „Pale Dogwood” oraz apetycznym brązie „Hazelnut”.

ŻÓŁTE BALERINY

Wewnętrzny spokój i relaks

Na wiosnę 2017 znajdzie się również miejsce na nieco chłodniejsze barwy, lecz w równie ciekawym wydaniu. Głęboki, symbolizujący siłę granat „Lapis Blue” doda Ci pewności siebie, a soczysta zieleń „Greenery” zachęci do działania. Z kolei jej ziemisty odcień „Kale” utożsamiany jest ze zdrowym stylem życia i nawiązuje do natury. Kolorem, zapowiadającym się na największy hit jest klasyczny denim „Niagara”, który wprawi w ukojenie i przepełni spokojem. Doskonale zrelaksuje ponadto niebieskozielony „Island Paradise”, jednoznacznie kojarzący się z tropikalnymi wodami i tamtejszą nietuzinkową barwna roślinnością. Czyż można chcieć czegoś więcej?

BŁĘKITNO-BIAŁA TOREBKA NA RAMIĘ

Wiosna coraz bliżej, więc już niedługo kozaki damskie i męskie pójdą w odstawkę. Warto już teraz zorientować się co w modzie piszczy i przygotować swoją garderobę na cieplejsze dni. Miejmy nadzieję, że nadejdą szybciej niż nam się wydaje! 🙂

Pozdrawiamy, 3istore.pl