Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez torebki. W niej znajdują się wszystkie potrzebne w ciągu dnia rzeczy i często te niepotrzebne też. Jednak torebka ma nie tylko wymiar praktyczny. Sposób jej noszenia może dużo powiedzieć o osobowości właścicielki. Sprawdźcie jak to, jak nosicie swoją torebkę, zdradza, jakie jesteście.

Torebka przewieszona przez bok

Taki sposób noszenia wybierają kobiety niepewne siebie, z kompleksami, nieśmiałe. Często są to jednostki zagubione, szukające swego miejsca w świecie. Jednak z drugiej strony przez głowę przewieszają torebkę osoby ceniące sobie wygodę, swobodę i praktyczność.

Niedopasowanie torebki do stroju

Osoby, które nie przywiązują uwagi do tego, czy torebka pasuje do stroju czy nie, nie przejmują się cudzymi opiniami, są oderwane od przyziemnych problemów. Ale mogą być też niezorganizowane, wiecznie spóźnione i zalatane. Wśród nich najczęściej spotkać można tzw. artystyczne dusze.

Noszenie torebki przed sobą

Taki sposób świadczy o naszej reakcji obronnej. Chcemy się osłonić przed światem, schować za czymś. Możliwe też, że jesteśmy nieufne wobec innych osób.

Torebka na przedramieniu

Torebka swobodnie zwisająca z przedramienia świadczy o naszej swobodzie i otwartości. W ten sposób noszą ją panie pewne siebie, wiedzące czego chcą. Cechuje je pogodne usposobienie i umiłowanie wolności.

Torebka blisko ciała

Torebka przy ciele świadczy o zapracowaniu lub chęci bycia tak postrzeganą. W ten sposób noszą ją osoby skoncentrowane na realizacji celów i posiadające zdolności przywódcze.

Torebka w ręce za uszy

W dłoni torebkę noszą osoby praktyczne i ambitne. Z reguły są pewne siebie, świadome swoich mocnych stron, silne. Lubią mieć rację.

Torebka pod pachą

W taki sposób torebkę noszą kobiety niezależne, silne i zdecydowane. Trzymają innych na dystans i lubią swoją samotność. Są trochę jak kot – chadzają własnymi drogami.

Torebka przewieszona na zgiętym łokciu

W ten sposób noszą ją panie chcące podkreślić swój wysoki status społeczny, nieco władcze i lubiące przykuwać uwagę innych. To miłośniczki mody i indywidualistki.

Brak torebki

Te z was, które najchętniej torebkę zostawiłby w domu, cenią sobie swobodę i wolność. Są silne i niezależne. Często posiadają niebanalną osobowość, do której wszyscy lgną.