Jesień tuż-tuż. Już niedługo wyciągniemy z szaf płaszcze i cieplejsze kurtki. Dobrze więc dobrać do nich odpowiednią torebkę. Ona, podobnie jak buty, jest niezbędnym dodatkiem każdej kreacji. Poznajcie więc najnowsze trendy torebkowe na sezon jesień-zima 2017.

W tym sezonie motywem przewodnim jest ekstrawagancja. Nosić będziemy wszystko, co krzykliwe, przyciągające uwagę, a nawet lekko kiczowate. Takie też będą torebki damskie.

Mini-torebki

Nieprzemijalnym trendem od kilku sezonów są mini-torebeczki, do których zmieścimy tylko najpotrzebniejsze drobiazgi. Powinny być bardzo zdobne, utrzymane w kolorystyce złota i srebra, imitujące maleńkie szkatułki. Same w sobie stanowią nie lada ozdobę, która zastąpi nam biżuterię. Idealnie nadają się na wieczorne wyjście do klubu czy pubu.

Torebki over-size

Jeśli jednak nie przepadasz za małymi torebkami i lubisz nosić wiele rzeczy przy sobie, to możesz być spokojna, bo wielkie torby nadal nie wychodzą z mody. Warto jednak wybrać te w wyróżniające się wzory lub w krzykliwych kolorach. Ostatnim krzykiem mody są torebki skórzane damskie wzorowane na kroju dużej torby z bazaru. Być może wyglądają nieco kiczowato, ale z pewnością zmieścisz w nich wszystko.

Futro i krokodyl

Jeśli chodzi o faktury, to królować będzie futerko i krokodyl. Nie bój się, wystarczy imitacja skóry krokodyla, nie trzeba od razu wydawać fortuny na torebkę. Do tego warto zwrócić uwagę na uchwyty, powinny być jak najbardziej zdobne i wyróżniające się np. z różowego futerka lub obwiązane kolorowymi tasiemkami.

Kopertówki na dzień

Z kolei hitem sezonu dedykowanym paniom lubiącym być z modą na bieżąco, są kopertówki na dzień, które będzie się nosić w nieco powiększonej wersji, by móc zmieścić to, co niezbędne za dnia. Ciekawą propozycją są także torebki podwójne. Do głównej torebki doczepiane są albo małe portfeliki, albo wyglądające identycznie mini-torebki.

Jest więc w czym wybierać. Pragnąc zrealizować jesienno-zimowe trendy, warto zwrócić uwagę na sklepy internetowe z torebkami damskimi, gdzie nie tylko wybór jest znacznie większy, ale też ceny dużo przystępniejsze. Może więc skusicie się przy okazji na jesienne botki damskie pasujące do torebki?