Z ogromną przyjemnością witamy na naszym nowym blogu firmowym. Jako miłośnicy mody pragniemy dzielić się z Wami naszą pasją, ciekawostkami ze świata szyku, elegancji, czerwonych dywanów i najpopularniejszych wybiegów. Na pewno nie zabraknie tu stylowych porad, najnowszych trendów modowych i nietuzinkowych części garderoby.

Kim jesteśmy?

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, napiszemy kilka słów o sobie. Marka 3i oferuje najwyższej jakości obuwie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W naszym asortymencie znajdziecie także torebki damskie, torby skórzane oraz inne dodatki galanteryjne, ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów.

Jakie są nasze wyroby?

Każdy wyrób, który oferujemy został wyprodukowany w Hiszpanii, Włoszech, Brazylii lub Portugalii. Przebywał tam wyłącznie w rękach zaufanych i wysokiej klasy producentów, przykładających – podobnie jak my – ogromną wagę do detali. Precyzyjne i solidne wykonanie w połączeniu z niepowtarzalnym stylem, dają w rezultacie nowoczesne, odważne lecz pełne klasy projekty butów i torebek. Nie brakuje im wdzięku, a także szczypty ekstrawagancji, które gwarantują, że każdy nasz wyrób będzie miał w sobie „to coś”.

Komu je dedykujemy?

Nasz asortyment dedykowany jest tym, którzy pragną prezentować się wyjątkowo, przemierzając miejskie ulice każdego dnia. Buty 3i dodadzą charakteru stylizacji o każdej porze roku, a skórzana galanteria doskonale ją uzupełni. Wyroby sygnowane naszym logiem dodają pewności siebie i chętnie wybierane są przez osoby, które twardo stąpają po ziemi.

Gdzie można je dostać?

Produkty 3i dostępne są w trzech salonach stacjonarnych zlokalizowanych w Warszawie:

– Galeria Mokotów
– Arkadia
– Złote Tarasy

Ponadto można je zamawiać z naszego sklepu internetowego. Wysyłkę prowadzimy na terenie państw należących do Unii Europejskiej.

Gorąco zachęcamy do zakupów i regularnych odwiedzin naszego bloga.

Pozdrawiamy, 3i-store.com