Nie każda kobieta czuje się w nich dobrze na co dzień, ale każda z nas przyzna, że szpilki wrzucają nawet zwykłą stylizację na zupełnie inny poziom. Szpilki to najważniejszy atrybut kobiecości i przynajmniej od czasu do czasu powinny się znaleźć na stopach każdej z nas. Nieważne, że czasem bolą w nich stopy. Że aby chodzić w nich z gracją, potrzeba wielu „treningów”. Że potrafią kosztować majątek. Pomimo tego wszystkiego i tak kolejny i kolejny raz sięgamy do naszej domowej kolekcji szpilek. A przeglądając dział „obuwie damskie” w sklepie internetowym, uwagę mimowolnie kierujemy właśnie ku szpilkom. Dlaczego kobiety tak bardzo kochają szpilki?

Szpilki dodają centymetrów

I to wzwyż, nigdy wszerz! I jak śmieją się niektóre zdystansowane wobec siebie panie, „bez względu na to, ile utyję, buty zawsze będą na mnie pasować”. Każda kobieta czuje się bardziej pewna siebie, gdy w odpowiednich butach staje się wyższa. W końcu jest bliżej nieba! 😉

Szpilki wyszczuplają nogi

W szpilkach nie sposób nie wyglądać dobrze. No, chyba, że przy masywnej łydce założymy buty z wiązaniem wokół kostki. Przy obecnym wyborze modeli szpilek wystarczy tylko znajomość podstawowych zasad doboru butów do sylwetki i każda z nas może bez problemu znaleźć buty dla siebie! Większość klasycznych modeli szpilek jest zupełnie bezpieczna dla każdej kobiety. A czółenka damskie w kolorze nude dodatkowo wydłużają nogi!

Szpilki przykuwają uwagę

Nie da się ukryć, że w szpilkach chodzimy zupełnie inaczej niż adidasach. Zgrabnie, z uwagą, kobieco. Przyciągamy wzrok wszystkich wokół!

Szpilki nadają stylizacji wyjątkowego charakteru

Zwykła, prosta, niepozorna sukienka? Wszystko się zmienia, gdy zakładamy odpowiednie szpilki. Czasem drobny detal, jak kolor, zdobienie obcasa, niebanalne świecidełka sprawiają, że buty w połączeniu z małą czarną dają nieziemski efekt. To jest właśnie ten typ uroku i piękna, które tak trudno zdefiniować – niby nic, niby prosto, a robi taaakie wrażenie!